372 555 10 450

Hind
-

Showing 1–16 of 17 results

Meie Soodushinnaga kasvuhooned on saadaval tavaliselt hooaja välisel ajal. Valikust võite leida endale sobiva kasvuhoone. Enam jaolt on kasvuhooned kohe Tallinnas laost saadaval. Mõningatel juhtudel ka lühikese tellimis ajaga.
Soodushinnaga kasvuhooned on uued või mõned näidismudelid mis näevad välja nagu uued. Küsi personaalset pakkumist.

Ideaalne lahendus kõigile aiandushuvilistele, kes lisaks aiapidamisele ka lihtsalt taimekeskset aiasolemist naudivad – olenemata ilmastikuoludest.
Meie kõrgklassi kasvuhooned ja aiamajad sobivad ideaalselt väljasoleku aja pikendamiseks, nii köögiviljade kasvatamiseks kui ka selle aiamajana kasutamiseks.
Miks võtta seda kui tuule- ja vihmakindla terrassina – olles sees oled nagu väljas.
Ja seda kõike parima hinna ja kvaliteedi suhtega!

Kasvuhoonet saab kinnitada alusraamiga otse maapinnale, ükskõik millisele ettevalmistatud kivi- või puitpinnale ning kindlasti ka betoonist või plokkidest vundamendile.
Tugev alumiiniumist alusraam annab kasvuhoonele suurema stabiilsuse ning teeb kokkupanemise hulga lihtsamaks. Alusraam on tugevast karpprofiilist ja 2 – kambriline, mis annab talle eriti suure jäikuse näiteks pakasekergete eest. Alusraamil on küljes ankruvaiad, mida saab maasse kaevata või segusse valada. Sellisena võib alusraam ka asendada eraldi vundamendi tegemist. 

Kaunite kevad- ja suveilmade saabudes koondub kodune tegevus värskesse õhku, terrassidele ja aiasoppidesse.
Rohenäppude rõõmuks on ka aiavaldkonda jõudnud nutikad lahendused. Mis lasevad nautida kodumaist rohelust siis, kui pinnast aiasaaduste kasvatamiseks napib. Elutingimuste muutumise ning nappide võimaluste tõttu kasvatada linnatingimustes suuremal pinnal nii silmailu kui ka toidupoolist on muutunud aiad, terrassid ja rõdud rikkalikeks rohelisteks oaasideks. Juba täna on iga roheline lapike senisest enam hinnas. Sinna koondub suvine tegevus ning on võimalus pere ja lähemate sõprade seltsis nautida toitu, atmosfääri ning seltskonda. Vähemtähtsaks ei saa pidada ka tervislikkuse aspekti – ise kasvatades tead alati, mida sööd.